Sıkça Sorulan Sorular

Yurdumuzda banyo ve tuvaletler oda içerisinde bulunup, sadece oda sahiplerince kullanılır.

Yurdumuz Yaşar Üniversitesi arka cephesinde bulunup yürüme mesafesi ile 2 dakika uzaklıktadır. Ege Üniversitesi'ne ise 10 - 15 dakika yürüme mesafesinde olup, gün içerisinde servislerimiz bulunmaktadır.

Hafta içi sabah ve akşamüzeri servis imkani.

Yurdumuzda ödemeler kayıt sırasında kredi kartı, peşin ya da senet ile düzenlenmektedir.

Kahvaltı haftanın 7 günü, 14 çeşit olup fiyata dahildir.

Öğrencilerimizin ortak alan olarak kullandıkları bölümde yemek yapabilecekleri bir mutfak, fitness salonu, etüt ve kütüphane alanı, TV köşesi, air hokey, langırt, masa tenisi ve playstation köşesi bulunmaktadır.

Yurdumuzda giriş-çıkış saatlerimiz hafta içi 01:00 hafta sonu (cuma - cumartesi) 02:00 dır.

Yurdumuzda temizlik haftada bir kez kendi temizlik personelimiz tarafından yapılmaktadır. Çarşaf ve nevresimler tarafımızca temin edilmekte olup, nevresim değişiklikleri 15 günde bir kez yapılmaktadır. Yurdumuzda temizlik birkez derin, birkezde çöpler ve zemin temizliği olmak üzere haftada iki kez yapılmaktadır.

Yurdumuzda yönetimce belirlenmiş saatler aralığında ziyaretçi kabul edilmektedir.

Yurdumuzda 24 saat güvenlik personeli ve yönetim memuru görev başındadır. Tüm ortak alanlarda güvenlik kameraları bulunmaktadır. Yurt sınırları ve blok içerisine girişler kartlı sistemle olmaktadır.

Yurdumuz tüm kapalı alanları öğrencilerimizin konforunu en üst seviyede tutacak şekilde merkezi iklimlendirme sistemi ile soğutulmakta, merkezi ısıtma sistemi ile de ısıtılmaktadır.

Yurt sınırları içerisinde veya odalarda hayvan beslemek yasaktır.

Oda değiştirme talebinde bulunan öğrencilerin sıkıntıları değerlendirilip yurt yönetimince onay verilirse oda değişikliği yapılabilir.

Yurdumuzun çevresinde alışveriş merkezi, kafeterya ve marketler olmak üzere, alışveriş yapabileceğiniz yerler bulunmaktadır.

Yurdumuzun önünden Forum Bornova - Evka 3 dolmuşları geçmektedir. Ayrıca yurdumuz Bölge Metro İstasyonuna 5 dakika, Bornova Metro İstasyonuna 10 dakika yürüme mesafesindedir. Genel ulaşım için Bornova Metro İstasyonunda bulunan otobüs merkezi de kullanılabilir.

Yurt sınırları içerisinde alkol bulundurmak ve kullanmak yasaktır. Sigara kullanımı ise odalarda yasak olup balkon ve bahçede kullanılmaktadır.