BİZİ DAHA YAKINDAN TANIYIN

HAKKIMIZDA

GÜVENLİ, KONFORLU VE AYRICALIKLI KONUMU İLE SORUNSUZ BİR EĞİTİM HAYATI İÇİN DOĞRU TERCİH

ÖZEL BORNOVA KILIÇOĞLU
YÜKSEK ÖĞRENİM KIZ ERKEK ÖĞRENCİ YURDU

Kılıçoğlu Gurup olarak inşaat ve işletmecilik alanındaki 45 yıllık tecrübemizi İzmir özelinde mükemmel bir öğrenci yurdu projesi ile kaliteli yaşam ve sorunsuz bir eğitim hayatı misyonuyla öğrencilerimizin hizmetine sunmuş bulunuyoruz. Kılıçoğlu Yüksek Öğrenim Kız – Erkek Öğrenci Yurdu 250 kişilik konaklama kapasitesi, kız ve erkek öğrenciler ayrı bloklarda olamak üzere 2012 yılı itibarı ile faaliyete geçmiştir.

Şaban KILIÇOĞLU Kılıçoğlu İnş. Yön. Kur. Bşk.
  • Öğrencilerimizin eğitim hayatlarını sorunsuz bir şekilde konforlu ve güvenli bir ortamda geçirmeleri esas amacımızdır. İzmir özelinde büyük bir ihtiyaç olan uluslararası standartlarda yurt ihtiyacını karşılamak için 2012 yılı itibarı ile faailyete geçen Kılıçoğlu Yüksek Öğrenim Kız – Erkek Öğrenci Yurdunda öğrencilerimizn tüm ihtiyacları eksiksiz olarak özenle hazırlandı. Profesyonel temizlik ve güvenlik personelimiz, konusunda uzman yönetim kadromuzla velilerimizin öğrencilerini güvenle emanet edebilecekleri bir yurt hazırladık.

    Öğrencilerimizin sorunsuz bir eğitim hayatı geçirmeleri için çalışanlarımız ve yönetim kadromuz öğrencilerimizin eğitim hayatları boyunca konfor ve rahatları ön planda olacak şekilde her zaman arkalarında bir destek olarak varlığını devam ettirecektir.

    Geleceğe Giden Yolda Kılıçoğlu Öğrenci Yurdu olarak misafir öğrencilerimizin tüm eğitim hayatlarını sorunsuz bir şekilde geçirmeleri en önem verdiğimiz husustur. Sunduğu hizmetler ile bulunduğu lokasyonda en ileri öğrenim ve yaşam deneyimini sunmak ilk hedefimizi, esas misyonumuzu oluşturmaktadır.

    Gelecek Çok Uzak Değil ve gelecek gençlerimizde. Gelecek okuyan, üreten, düşünen beyinlerde. Kılıçoğlu Öğrenci Yurdu geleceğe şekil verecek gençlerin yetiştirilmesi aşamalarında üstlendiği önemli görevin farkında. Bu doğrultuda Kılıçoğlu Öğrenci Yurdu olarak her daim gelişime, sorunsuz bir eğitim hayatına ve konforlu barınma alanlarına yatırım yapmaya devam edeceğiz.

DIŞ ALANLAR GALERİ
YÖNETİM GALERİ

En iyi konaklama ve sorunsuz eğitim hayatı için Yüksek Öğrenim Kız - Erkek Öğrenci Yurdu

Kılıçoğlu Mim. Müh. İnş. ve Malz.Özel Yurt Egitim Hiz. San. Tic. Ltd. Şti.