Hakkımızda

Özel Bornova Kılıçoğlu Yüksek Öğrenim Öğrenci Yurdu

Kılıçoğlu Gurup olarak inşaat ve işletmecilik alanındaki 45 yıllık tecrübemizi İzmir özelinde mükemmel bir öğrenci yurdu projesi ile kaliteli yaşam ve sorunsuz bir eğitim hayatı misyonuyla öğrencilerimizin hizmetine sunmuş bulunuyoruz.

Kılıçoğlu Yüksek Öğrenim Kız – Erkek Öğrenci Yurdu 2012 yılı itibari ile faaliyete geçmiştir. Kız ve erkek öğrenciler ayrı bloklarda olmak üzere 250 kişilik konaklama kapasitesine sahiptir.

Misyonumuz

Geleceğe giden yolda Kılıçoğlu Öğrenci Yurdu olarak misafir öğrencilerimizin tüm eğitim hayatlarını sorunsuz bir şekilde geçirmeleri en önem verdiğimiz husustur. Sunduğu hizmetler ile bulunduğu lokasyonda en ileri öğrenim ve yaşam deneyimini sunmak ilk hedefimizi, esas misyonumuzu oluşturmaktadır.

Vizyonumuz

Gelecek çok uzak değil ve gelecek gençlerimizde. Gelecek okuyan, üreten, düşünen beyinlerde. Kılıçoğlu Öğrenci Yurdu geleceğe şekil verecek gençlerin yetiştirilmesi aşamalarında üstlendiği önemli görevin farkında. Bu doğrultuda Kılıçoğlu Öğrenci Yurdu olarak her daim gelişime, sorunsuz bir eğitim hayatına ve konforlu barınma alanlarına yatırım yapmaya devam edeceğiz.