KILIÇOĞLU ÖĞRENCİ YURDU

SIKÇA SORULAN SORULAR

Yurdumuzda banyo ve tuvaletler oda içerisinde bulunup, sadece oda sahiplerince kullanılır.

Yurdumuz Yaşar Üniversitesi arka cephesinde bulunup yürüme mesafesi ile 2 dakika uzaklıktadır. Ege Üniversitesi'ne ise 10 - 15 dakika yürüme mesafesinde olup, gün içerisinde servislerimiz bulunmaktadır.

Hafta içi ve hafta sonu servislerimiz bulunmaktadır. Hafta içi sabah 08:00'da başlayıp 22:30'a kadar her saat başı, hafta sonu ise gün içerisinde belirli saatlerde servisimiz hizmet vermektedir.

Yurdumuzda ödemeler kayıt sırasında kredi kartı, peşin ya da senet ile düzenlenmektedir.

Kahvaltı haftanın 7 günü, 16 çeşit olmak üzere hazırlanır ve fiyata dahildir. Akşam yemeği ise yurdumuzda hazırlanır, öğrencinin seçimine göre fiyatlandırılır. Aylık ödemeye dahil değildir.

Öğrencilerimizin ortak alan olarak kullandıkları bölümde yemek yapabilecekleri bir mutfak, fitness salonu, etüt ve kütüphane alanı, TV köşesi, air hokey, langırt, kafeterya, masa tenisi ve playstation köşesi bulunmaktadır.

Yurdumuzda giriş-çıkış saatlerimiz hafta içi 01:00 hafta sonu (cuma - cumartesi) 02:00 dır. Velinin izin vermesi şartı ile öğrencilerimiz sınırsız olarak giriş çıkış yapabilirler.

Yurdumuzda temizlik haftada iki kez kendi temizlik personelimiz tarafından yapılmaktadır. Çarşaf ve nevresimler tarafımızca temin edilmekte olup, nevresim değişiklikleri haftada bir kez yapılmaktadır.

Yurdumuzda yönetimce belirlenmiş saatler aralığında ziyaretçi kabul edilmektedir.

Yurdumuzda 24 saat güvenlik personeli ve yönetim memuru görev başındadır. Tüm ortak alanlarda güvenlik kameraları bulunmaktadır. Yurt sınırları ve blok içerisine girişler kartlı sistemle olmaktadır.

Yurdumuz tüm kapalı alanları öğrencilerimizin konforunu en üst seviyede tutacak şekilde merkezi iklimlendirme sistemi ile soğutulmakta, merkezi ısıtma sistemi ile de ısıtılmaktadır.

Yurt sınırları içerisinde veya odalarda hayvan beslemek yasaktır.

Oda değiştirme talebinde bulunan öğrencilerin sıkıntıları değerlendirilip yurt yönetimince onay verilirse oda değişikliği yapılabilir.

Yurdumuz içerisinde bulunan mini marketimizden tüm ihtiyaçlarınızı giderebilirsiniz. Ayrıca yurdumuza 5 dakika mesafede bulunan hiper marketlerden alışveriş yapabilirsiniz.

Yurdumuzun önünden Forum Bornova - Evka 3 dolmuşları geçmektedir. Ayrıca yurdumuz Bölge Metro İstasyonuna 5 dakika, Bornova Metro İstasyonuna 10 dakika yürüme mesafesindedir. Genel ulaşım için Bornova Metro İstasyonunda bulunan otobüs merkezi de kullanılabilir.

Yurt sınırları içerisinde alkol bulundurmak ve kullanmak yasaktır. Sigara kullanımı ise odalarda yasak olup balkon ve bahçede kullanılmaktadır.

En iyi konaklama ve sorunsuz eğitim hayatı için Yüksek Öğrenim Kız - Erkek Öğrenci Yurdu

Kılıçoğlu Mim. Müh. İnş. ve Malz.Özel Yurt Egitim Hiz. San. Tic. Ltd. Şti.